Sikorski o kandydatach PiS do PE: Przynajmniej nie będą nas kompromitować tym co, gadają, bo nikt ich nie zrozumie

Źródło: YouTube

Opozycja z strajkującymi.

– Wśród kandydatów PiS-u jest wiele osób, które nie znają języków obcych. Zadaję sobie pytanie, czy to źle, bo nic nie załatwią, czy może dobrze, przynajmniej nie będą nas kompromitować tym co, gadają, bo nikt ich nie zrozumie. (…) Mamy partię rządzącą, która zaczęła rządy od zlikwidowania konkursów w służbie cywilnej. Powywalano 10 tysięcy osób z dorobkiem, potem widzimy tego rezultaty. Dlaczego ślimaczy się S5 czy S10 ? Dlatego że przez półtora roku zajmowano się czystkami personalnymi i szukaniem korupcji, a nie realizacją projektów – powiedział Radosław Sikorski w Bydgoszczy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Były marszałek Sejmu poparł też strajkujących nauczycieli. – Już towarzysz Lenin mówił, że państwo policyjne to takie, w którym policjant zarabia więcej niż nauczyciel – przypomniał Sikorski.

Źródło: Gazeta Wyborcza