Burza w studiu.

– On (Mateusz Morawiecki – red.) rzeczywiście jest po prostu łgarzem i wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski – powiedział były premier Włodzimierz Cimoszewicz w Polsat News. Słowa byłego premiera to reakcja na żart Morawieckiego nt. leśniczówki, którą miał użytkować Cimoszewicz. Były premier zapowiedział też kroki prawne wobec prorządowych i rządowych mediów, które „ujawniły aferę”. Według Cimoszewicza dopuszczono się „kryminalnego sfabrykowania informacji”.

Reklamy

– Dopóty, dopóki on mnie publicznie nie przeprosi za to łgarstwo (nt. stanu leśniczówki po użytkowaniu przez Cimoszewicza), będę go nazywał łgarzem. On rzeczywiście jest po prostu łgarzem i wstyd mi, że łgarz jest premierem Polski – mówił były premier, podkreślając, że „wystarczy, że zostaną ukarani główni sprawcy, a ten plotkarz będzie się czerwienił ze wstydu”.

Byłego premiera bronił nawet rzecznik Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Białymstoku Jarosław Krawczyk. – Między nadleśnictwem, a najemcą zostało podpisane porozumienie w sprawie wyprowadzki. Wszystkie ustalenia zawarte w tym porozumieniu zostały wypełnione – oświadczył.

Źródło: Polsat News

Poprzedni artykułWąsik insynuuje chorobę psychiczną funkcjonariuszowi. Jak się zachowywał, gdy pytano go o orientację seksualną?
Następny artykułNauczyciele wściekli. Program rządu oznacza dla nich zwolnienia i pracę do upadłego