[Counter-Box id="1"]

Krystyna w akcji.

– Platforma Obywatelska nadal chce płynąć w antypolskim i proniemieckim nurcie, aż do wypłukania naszej Ojczyzny z jej tożsamości – straszyła słuchaczy Radia Maryja posłanka PiS Krystyna Pawłowicz z PiS. Co ciekawe, Pawłowicz stwierdziła, że Polski, „chociażby wszyscy Polacy tego chcieli, nie stać na opuszczenie Unii Europejskiej”. Posłanka zwróciła też uwagę na kary, które trzeba zapłacić w przypadku wyjścia z Unii.

Reklamy

Pawłowicz nie szczędziła jednak gorzkich słów pod adresem Unii Europejskiej. – Unia z czasem przekształciła się w rodzaj dyktatury niemiecko-francusko-lewackiej chroniącej własne interesy, propagującej obyczajowe patologie, zwalczającej chrześcijaństwo i ograniczającej suwerenność państw członkowskich – przekonywała na antenie. – Rząd prowadzi proeuropejską politykę, ale opartą na realizmie, na krytycznej ocenie działań podejmowanych wobec Polski przez organy Unii Europejskiej – zaznaczyła Pawłowicz.

Źródło: Do Rzeczy / Radio Maryja

Poprzedni artykułKonfederacja zaprezentowała „jedynki” i program. Nie dla emigrantów, euro, roszczeń i „homopropagandy”
Następny artykułPartia Kornela Morawieckiego nie zapłaciła za remont siedziby. Do poszkodowanego zgłosił się z dwuznaczną propozycją były podwładny premiera