W jednej z księgarni książka Jarosława Kaczyńskiego kosztuje zaledwie 1,8 zł. Tak nisko wyceniane są myśli wodza PiS. I w sumie to nic dziwnego, bo po ostatnich wydarzeniach w Polsce mało kto traktuje te zapowiedzi poważnie. Działania takie jak program Świnia+ czy obrażanie kolejnych grup zawodowych to raczej upadek.

W sieci można spotkać wiele ciekawych recenzji owej wyborczej pozycji:

Reklamy

„Człowiek, który obiecywał trzy miloony mieszkań na pewno nie jest populistą 🙂 Człowiek, który składane publicznie obietnice łamał już 2 dni po ich złożeniu na pewno kieruje się troską o Polskę 🙂 Polskę marzeń Pana Kaczyńskiego (z Rydzykiem, Fotygą, różnego rodzaju Kurskimi, Brudzińskimi i aparatczykami PZPR, których Pan Jarosław podobno tak nienawidzi) już widzieliśmy – w latach 2005-2007. Do dziś wielu nie może się po tym otrząsnąć.” – pisze jeden z recenzentów.

„Gdy to przeczytałem wybuchnąłem śmiechem… Ta książka nie jest przepełniona troską o kraj, tylko troską o własne wojenki, własne problemy, własne kompleksy. Postrzeganie kraju przez pana Kaczyńskiego w kolejnych zdaniach ma na celu popchnięcie czytelnika do przeciwstawienia się wszystkiemu co w tym kraju się dzieje… Odnoszę wręcz wrażenie, że pan Kaczyński marzy o jakimś powstaniu…I współczuje osobiście tym, którzy tą publikację wychwalają. Właśnie to jest omotanie.” – komentuje kolejna osoba.

„Napisze tylko że pan Kaczyński nie tylko mija się z faktami co do naszej rzeczywistości ale najważniejsze pomija. Czytając to „arcydzieło” można odnieść wrażenie że Polska lada dzień upadnie pod naporem „Wroga”. I tylko autor i jego ekipa są w stanie ocalić cały kraj. Warto się zastanowić czy pan Kaczyński słyszał o skromności ? Jeżeli autor tak postrzega rzeczywistość jak opisuje to pozostaje mu współczuć.” – czytamy w innej recenzji.

Chociaż te komentarze były napisane jakiś czas temu, brzmią bardzo aktualnie i dzisiaj – autorzy przewidzieli to, co w Polsce pod rządami PiS będzie się działo i dzisiaj.

Poprzedni artykułRozłam w nauczycielskiej Solidarności? „Proksa zdradził!”
Następny artykułMiliony od Zalewskiej dla małej prywatnej uczelni byłego radnego PiS z Torunia