Strona główna Opinie Edukacja została okradziona przez rząd?! Dramatyczny spadek wydatków w ciągu 4 ostatnich lat!

Edukacja została okradziona przez rząd?! Dramatyczny spadek wydatków w ciągu 4 ostatnich lat!

0
Edukacja została okradziona przez rząd?! Dramatyczny spadek wydatków w ciągu 4 ostatnich lat!

„Nauczycielko, nauczycielu! Do ignorancji jaką wobec Was wykazały rządy dołączyła niespodziewanie pogarda. Jeśli pytają Cię skąd wziąć pieniądze na edukacje skromnie podpowiadam. Niech Wam oddadzą Wasze pieniądze. Nic wiecej. W ciągu 4 lat polska edukacja została okradziona z 0,4%PKB. Wystarczy na podwyżki i jeszcze zostanie dla około 500 000 dzieci z rodzin w trudnej sytuacji na stypendia po 300 złotych miesięcznie przez cały rok.” ujawnił jeden z internautów.

„Oddajcie pieniądze ukradzione edukacji! Krzyczcie Wy, nauczyciele. Krzyczmy My, rodzice. Krzyczmy wszyscy. Bo to nasze pieniądze! Bo słaba edukacja – to marna przyszłość dla naszych dzieci.” – dodaje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Dane pochodzą z raportu GUS i wskazują, że w ciągu ostatnich 4 lat państwo polskie wydaje coraz mniej na edukację w relacji do PKB. Spadek jest dramatyczny. Ale jak to mówią, społeczeństwem niewyedukowanym łatwiej rządzić, prawda?

https://www.facebook.com/krzysztof.henel.7/posts/1215699248598414

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj