Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Prezes PiS najwyraźniej słabnie. Czy to brak pomysłów, brak energii czy może przytłoczenie aferami? Kolejna konwencja PiS, która miała być wielkim wydarzeniem, przebiegała tak, jakby mało kto wierzył w sukces tego ugrupowania. Sam prezes powtarzał puste frazesy, które mogą budzić co najwyżej uśmiech politowania, takie jak „Europejskie płace, polskie ceny”. Czy miał na myśli to, że w Polsce wiele towarów jest droższych niż w Niemczech?

Zresztą nie tylko zakupy mogą być tańsze w Niemczech. Niemcy mają też tańszy od nas prąd, bo w Polsce jest realizowana wizja z lat siedemdziesiątych – gigantyczna trująca elektrownia węglowa. W tym czasie wszystkie kraje naokoło przeszły na energetykę atomową i odnawialną a ilość elektrowni węglowych maleje.

Jedno jest pewne – slogany o płacach nikogo rozsądnego przekonać nie mogą. Polska najpierw musi w Europie być, pozbyć się biurokratycznego balastu etatyzmu i kolesiostwa, inwestować w innowacje i rozwój, promować firmy i nowoczesną edukację. To są podstawy. Dzisiaj PiS wiedzie Polskę drogą w stronę gdzie nie ma cywilizacji, jest tylko biurokracja, produkcja ustaw i przepisów oraz wszechobecna własność państwowa, która nie działa, czyli do takiej najgorszej formy socjalizmu pomieszanego z komunizmum.

Podziel się swoją opinią!


Co o tym sądzisz?
  • Fascynacja
  • Szczęście
  • Smutek
  • Złość
  • Znudzenie
  • Strach

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
zdenek popivoda Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
zdenek popivoda
Gość
zdenek popivoda

trzeba pozbyc sie tego pana z polskiej polityki !! on tak naprawde nic nie zrobil dla kraju , kase porozdawal nierobom i patologii, zadluzyl smiertelnie kraj , namieszal w kazdej dziedzinie ten plastus, co nie zdal matury !!