Co się dzieje z Kaczyńskim? Kolejna nieudana konwencja bez pomysłów

Co się dzieje z Jarosławem Kaczyńskim? Prezes PiS najwyraźniej słabnie. Czy to brak pomysłów, brak energii czy może przytłoczenie aferami? Kolejna konwencja PiS, która miała być wielkim wydarzeniem, przebiegała tak, jakby mało kto wierzył w sukces tego ugrupowania. Sam prezes powtarzał puste frazesy, które mogą budzić co najwyżej uśmiech politowania, takie jak “Europejskie płace, polskie ceny”. Czy miał na myśli to, że w Polsce wiele towarów jest droższych niż w Niemczech?

Zresztą nie tylko zakupy mogą być tańsze w Niemczech. Niemcy mają też tańszy od nas prąd, bo w Polsce jest realizowana wizja z lat siedemdziesiątych – gigantyczna trująca elektrownia węglowa. W tym czasie wszystkie kraje naokoło przeszły na energetykę atomową i odnawialną a ilość elektrowni węglowych maleje.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jedno jest pewne – slogany o płacach nikogo rozsądnego przekonać nie mogą. Polska najpierw musi w Europie być, pozbyć się biurokratycznego balastu etatyzmu i kolesiostwa, inwestować w innowacje i rozwój, promować firmy i nowoczesną edukację. To są podstawy. Dzisiaj PiS wiedzie Polskę drogą w stronę gdzie nie ma cywilizacji, jest tylko biurokracja, produkcja ustaw i przepisów oraz wszechobecna własność państwowa, która nie działa, czyli do takiej najgorszej formy socjalizmu pomieszanego z komunizmum.