Ważne słowa z Lublina. “Pokazujemy o co toczy się gra w tych wyborach. Z jednej strony jest Koalicja Europejska z PSL na straży wartości, z drugiej strony PiS, który chce wyprowadzić Polskę z UE” – mówił na konferencji prasowej Krzysztof Hetman, europoseł ludowców.

“Przez ostatnie 4 lata widziałem, jak pozycja Polski w Europie jest coraz niższa. Jesteśmy marginalizowani, bo nikt nie chce rozmawiać z PiS, a nikt z PiS nie potrafi prowadzić dialogu. Aktualny rząd wywiesił białą flagę i skupił się na politycznej wojnie. Tak się nie robi polityki. My wiemy gdzie leży interes polski i Polaków. W przeciwieństwie do naszych konkurentów potrafimy o ten interes zawalczyć.” – dodał Krzysztof Hetman.

“Wiele osób zadawało pytanie dlaczego zacząłem kampanię od pokazania wyprowadzania przez PiS unijnej flagi. Ja nie mam wątpliwości, że środowisko rządzących chciałoby wyprowadzić Polskę z UE.” – podsumował europoseł.

Reklamy

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułWalka z inteligencją i wyniszczanie Polski trwa. Z lekarzami, pielęgniarkami, nauczycielami, rodzicami i kim jeszcze?
Następny artykułCenckiewicz krył komunistycznego generała? Janiszewskiego nie ma książce o wpływach sowietów w LWP