„Idziemy do Unii Europejskiej z wartościami chrześcijańskimi, których będziemy bronić w Polsce i Europie. Nie damy ich zniszczyć, ale nie zgadzamy się na jakąkolwiek politykę w Kościele” – mówił w sobotę w Rzeszowie Władysław Kosiniak-Kamysz.

„Wychodząc z tej tradycji, czerpiąc z niej każdego dnia szanując te tradycje idziemy wspólnie w wielkim wyborze Polaków – Polski nowoczesnej, Polski europejskiej, Polski braterskiej, taką Polskę w silnej Europie wybierzmy 26 maja. Idziemy w tej tradycji i wiemy pod jaką flagą i jaką drogą; i będziemy jej bronić, ale nie zgadzamy się na jakąkolwiek politykę w Kościele” – mówił Kosiniak-Kamysz.

Reklamy

„Musi wygrać Polska, która szanuje każdego człowieka, jest silna tradycją, ale i otwarta na nowoczesność” – dodał Kosiniak-Kamysz i przypomniał, że PSL w swoim programie ma propozycje dla edukacji: podwyżki dla nauczycieli, lekki cyfrowy tornister dla uczniów oraz zmiany w podstawie programowej, by szkoła stała się ciekawsza oraz bardziej przydatna dla młodych ludzi

„Koniec z podziałami w Polsce, koniec z podziałami między Polakami, koniec z podziałem kół gospodyń wiejskich, OSP, strażaków, rodzin strażackich na lepsze i gorsze. Przywrócimy jedność, bo jedność w różnorodności jest możliwa i jedność w różnorodności zwycięży w wyborach europejskich” – podsumował prezes ludowców.

źródło: Twitter / PSL.pl

Poprzedni artykuł„Premier Rzeczpospolitej złodziejem? To wygląda na totalny rympał” – pisał portal Karnowskich
Następny artykułGłówna Inspekcja Weterynaryjna: Za rządów PiS ilość ognisk ASF wzrosła 109-krotnie