„W ubiegłą środę, o g. 16:01 zadzwoniła do mnie pewna pani, podając się za dziennikarkę TVP. Nie przypominam sobie, by poinformowała mnie, że nagrywa rozmowę. Prosiła o wywiad w sprawie strajku nauczycieli. Kulturalnie odmówiłem – oczywiście dokładnie tłumacząc dlaczego. Następnie usłyszałem mój głos, tzn – pociętą i zmanipulowaną wypowiedź złożoną z fragmentów naszej rozmowy – w programie TVP Alarm”

Uprzejmie proszę Redakcję o wyjaśnienie oraz opublikowanie całej rozmowy telefonicznej z dnia 10.04, w której tłumaczyłem, że nie udzielę wywiadu, ponieważ od 4 lat wszystkie moje wypowiedzi są przez TVP pozbawiane kontekstu i konsekwentnie manipulowane. – ujawnił Michał Żebrowski.

Reklamy

Aktor, który grał m.in. Skrzetuskiego, ma dosyć kłamstw TVP. Jeden z internautów skomentował to bardzo dosadnie: Lepiej inwestować w propagandę, niż w oświatę.

Poprzedni artykułDramat mieszkańców i samorządów wiejskich. Ich pieniądze są zabierane na nieudane reformy PiS a nie ma na chodniki, drogi i szkoły.
Następny artykułSzokujący list Jarosława Kaczyńskiego do premiera w sprawie rolnictwa. „Sytuacja w polskim rolnictwie staje się tragiczna.”