[Counter-Box id="1"]

Przyłapani! Internauci namierzyli i utrwalili proces powstawania i roznoszenia partyjnej propagandy przeciwko pracownikom oświaty. Okazało się bowiem, że rzekome konto oburzonych maturzystów, zaczęło swoją internetową aktywność od polubienia kont TVP, Mateckiego i europosłanki PiS oraz PiS Łosice. To kolejny dowód na wykorzystywanie internetowych profili do walki z przeciwnikami politycznymi. Czy mamy do czynienia ze zorganizowaną akcją hejtu przeciwko nauczycielom?

Wygląda więc na to, że możemy mieć do czynienia ze zorganizowaną, prowadzoną  premedytacją akcją internetowego hejtu wobec nauczycieli. Namierzone konta mają bardzo charakterystyczne opisy i określony sposób wypowiadania się. Produkowane są dziesiątki materiałów, które mają sprawiać wrażenie autentycznych – jednak zdradza ich podobna forma i przekaz:

Reklamy

Dariusz Matecki to hejter, postać, która aktywnie działa w sieci. Blisko współpracował z Patrykiem Jakim w czasie kampanii. “Ma masę profili: jedne są przeciwko “islamizacji Europy”, inne gardzą Platformą albo są dumne z polskości. Jak pisze on sam, w młodości działał w Forum Młodych PiS, a następnie w Solidarnej Polsce.” – pisały o nim media.

Poprzedni artykułUstawa prądowa to kolejny bubel PiS. Czekają nas gigantyczne podwyżki cen?
Następny artykułRośnie wsparcie dla nauczycieli. To już dziesiątki tysięcy ludzi na ulicach!