Urszula Pasławska przedstawiła pierwszy billboard wyborczy i hasło swojej kampanii „Dobra gospodyni”. Jak sama podkreśla, kandyduje do Parlamentu Europejskiego, by zdobyć dla Polek i Polaków z Warmii i Mazur oraz Podlasia jak najwięcej pieniędzy i korzyści, wynikających z bycia w Europie. „Bo mam duże doświadczenie w zarządzaniu i zdobywaniu unijnych funduszy, jestem lokalną patriotką i doskonale znam potrzeby naszego regionu. Dowiodłam tego wieloletnią pracą w samorządzie i w Sejmie.”

„Moim głównym celem jest to, by Polska pozostała w Europie a jednocześnie aby Polacy, którzy mieszkają daleko od Warszawy czy Brukseli mogli jak najwięcej skorzystać z członkostwa w Unii Europejskiej. Dobra gospodyni troszczy się o swój region. Znacie mnie i wiecie, że zawsze możecie na mnie liczyć, bo tu się urodziłam i tu jest mój dom.” – mówiła Pasławska.

Reklamy

Urszula Pasławska kandyduje z Wamii i Mazur oraz Podlasia. W jej programie dla regionu jest lepsza edukacja, rozwój szybkiego transportu, wykorzystanie potencjału turystycznego i gospodarczego regionu oraz zwiększenie ilości środków, które trafią bezpośrednio do mieszkających tu ludzi.

Poprzedni artykułCzy afera podkarpacka ma związek z werbunkiem polityków przez obce służby? Co z bezpieczeństwem państwa?
Następny artykułFatalna ustawa o zakazie handlu, fatalne jej skutki. Tysiące drobnych sklepów padają a rządowy raport nie spełnia standardów rzetelnej oceny