Jest dowód: Poczta Polska przekazywała pieniądze spółce Forum. A ceny usług i znaczków w górę

“Aż 120 tysięcy złotych Poczta Polska przekazała spółce Forum, kontrolowanej de facto przez JK. Pamiętacie jak na taśmach Kaczyńskiego jego kuzyn Tomaszewski narzeka, że Forum jest tak słabo zasilane? Państwowa/PiS-owska poczta jak widać przelewy uruchamiała. A ceny usług i znaczków w górę.” – ujawnił poseł Krzysztof Brejza.

Transfer naszych pieniędzy, które są w posiadaniu rządu, trwa w najlepsze. W tym przypadku mamy do czynienia z szokującą dla wielu osób kwotą 120 tysięcy złotych ale kto wie ile i jakich spółek wytransferowało pieniądze do prywatnych firm, działających na rzecz PiS?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Forum SA jest wydawcą m.in. Gazety Polskiej Codziennie. Udziałowcami Forum są spółki Geranium (ma 44,04 proc. udziałów), Srebrna (17,73 proc.) i Słowo Niezależne (12,83 proc.). 6 proc. udziałów należy do Tomasza Sakiewicza, 5,09 proc. do Katarzyny Gójskiej, a 4,79 proc. do Niezależnego Wydawnictwa Polskiego. Wśród pozostałych udziałowców są publicyści Marcin Wolski i Jan Pospieszalski (mają łącznie 1,08 proc. udziałów). – pisały niedawno media.