Prawica kontra PiS.

Redaktor naczelny związanej z PiS „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz zaatakował polityków Konfederacji, która odbiera jego żywicielom głosy. Sakiewicz nazwał polską prawicę „postmoczarowcami” w służbie lewactwa. Odniósł się również krytycznie wobec protestom przeciwko roszczeniom – ustawie 447.

Do ataków utrzymywanych przez PiS mediów na Konfederację odniósł się Krzysztof Bosak – jeden z liderów tej formacji. – Przepraszam naszych widzów, że musieli czekać na ten program, ale zacząłem punktować te kłamstwa i manipulacje. Wyszło mi, że jest ich ponad 100. (…) Propaganda przeciwko nam jest niekiedy tak grubymi nićmi szyta, że to przecież widać na pierwszy rzut oka. Ale jest mnóstwo ludzi, którzy przecież nie zna nas ani naszej publicystyki, nie zna naszej pracy – wyjaśnił Bosak.

– Słyszeliśmy przecież informację, że część Klubów Gazety Polskiej odwraca się od propagandy redaktora naczelnego TVP dezInfo do której ściągnięto specjalnie z Lublina Mariana Kowalskiego, żeby nas tam krytykował, czy też Tomasza Sakiewicza i inne osoby – dodał Bosak.

Źródło: Media Narodowe

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Obserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Gość
Obserwator

Żryjcie się, na zdrowie!