[Counter-Box id="1"]

“Skandal! Kolejny raz granica przyzwoitości została przekroczona. Liczę na to, że rozliczenie za takie haniebne wypowiedzi wkrótce nadejdzie” napisał Maciej Lasek w reakcji na wypowiedzi premiera Morawieckiego w Nowym Jorku. Morawiecki mówił tam, że zmiany w sądownictwie jak rozliczenie z francuskimi kolaborantami. Ciekawe czy gdy był prezesem banku, też miał takie podejście?

Po raz kolejny potwierdza się to, że PiS nie powinien być dopuszczony do spraw europejskich. Wypowiedzi Morawieckiego kompromitują bowiem tą formację w sposób wręcz niewiarygodny. Polski premier uważa bowiem, że… Europa nie zna się na Polsce. Jeden z internautów skomentował to bardzo dosadnie:

Reklamy

“On kiedyś musi za to zapłacić. Jak PiS śmie mówić, że opozycja szkaluje Polskę, skoro sami perfidnie kłamią i stawiają w złym świetle nasz kraj? W swej perfidii starają się wmówić wszystkim, że Polska to PiS.”

I rzeczywiście, Polska to my wszyscy. Dlatego musimy odsunąć od władzy tego typu ludzi, szczególnie takich, którzy mają sądownie stwierdzone, że są kłamcami.

Za Mateuszem Morawieckim ciągnie się też jego bankowa przeszłość – przez wiele lat zarabiał miliony jako prezes banku oraz sprawa afery taśmowej. Na taśmach z Sowa & Przyjaciele padają bowiem tajemnicze stwierdzenia o kredytach na słupy.

 

Poprzedni artykułJednoznaczna deklaracja dla polskiej oświaty. Po wyborach spełnimy oczekiwania uczniów, rodziców i nauczycieli – mówi Kosiniak-Kamysz
Następny artykułPiS kupuje najdroższe śmigłowce świata? Caracale przy nich to wyprzedaż w świetnej promocji!