Jak źle musi być z PiS skoro ich media publikują pseudo sondaże? Obrzydliwa propaganda władzy

PiS musi mieć bardzo niskie poparcie wśród Polek i Polaków, skoro prorządowe serwisy takie jak wPolityce.pl publikują “sondaże”, które produkuje dla nich Marek Wojciech Grabowski, właściciel firmy Social Changes, znany z licznych wypowiedzi dla pisowskich mediów oraz prokościelnych artykułów. Na próżno jednak szukać tej firmy w internecie, a jej siedziba mieści się w nowoczesnych segmentach przy ulicy Ostródzkiej w Warszawie. Grabowski jest jej prezesem a jego żona członkiem zarządu.

“Badania” Social Changes są realizowane w formie internetowych ankiet, kierowanych w nieznany sposób do nieznanych ludzi. Normalne badania prowadzone są tak, aby obejmowały reprezentatywną część społeczeństwa. Ale jest i dobra wiadomość. Jak nisko jednak upadło poparcie dla PiS, skoro nawet w takim własnym sondażu partia ta otrzymuje zaledwie 37%?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Sondaże” Social Changes publikuję też państwowe media. Czysta propaganda.

źródło: Twitter/FB/Oko.Press/wPolityce.pl