Mateusz Morawiecki musi żyć w jakiejś bańce, z której nie widzi tego, co się naprawdę dzieje. Gdyby było inaczej, trzeba by przyjąć, że jest z nim jakiś poważny problem. Oto Kancelaria Premiera wydała komunikat, w którym piszę, że poziom polskiej edukacji dogania takie kraje jak Finlandia. Jest to tylko zwykła ordynarna propaganda ale po prostu bzdura roku – komentują Polacy.

„Przez waszą deformę edukacji poziom kształcenia spada w zastraszajacym tempie. Wracamy do metod, których już nikt, nigdzie nie stosuje. Uczniowie są przemęczeni, program przeładowany, nauczyciele sfrustrowani. Podwójnego rocznika nigdy wam nie zapomnimy.” – czytamy w jednym z komentarzy.

Inna osoba dodaje, że „w liczbie godzin lekcji religii to już dawno prześcignęliśmy nie tylko Finlandię ale nawet Watykan”.

„Obecnie przez was szkolnictwo spadło na łeb na szyję. O jakiej Korei piszecie? Bo chyba nie Korei Płd. tylko Korei Płn. Ogarnijcie się i przestańcie wąchać przeterminowany klej Terleckiego. Albo zmieńcie dealera z Terleckiego na innego.” – dodaje inna osoba.

„Tak! Nie wstydźmy się chwalić naszymi polskimi sukcesami! Nasze samochody elektryczne są lepsze niż Tesla! Nasze smartfony są lepsze niż IPhone! Nasze pociągi szybsze i bardziej punktualne niż TGV! Nasze rakiety kosmiczne lepsze niż amerykańskie!” – drwi internauta.

„Pod względem finansowym (wynagrodzenia kadry) oraz zaplecza (wyposażenie szkół) też? Komu ten kit chcą Państwo wcisnąć? Jest tak dobrze w tej edukacji, że takiego strajku od lat nie było?” – puentuje internautka.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Radwanowiec Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Radwanowiec
Gość
Radwanowiec

Poziom EDUKACJI,to paraliż w rozwoju dalszej części NAUKI.Poziom nauki w Polsce,to nie poziom nauczania,tylko przypadkowe wchłanianie wiedzy przez,tych co uczą się własną drogą.
Szkoły od podstaw,ta walka o wiedzę na dwie zmiany.Z tornistrami wypchanymi książkami.Uczeń to NIEWOLNIK,ZMUSZANY DO NAUKI,PRZEZ DWIE ZMIANY.
Idiota z RM,opowiada takie BREDNIE,że nie daje się tego słuchać,
Narodzie wzywam Was do otwartej walki z rządzącym KOŁTUŃSTWEM.
PÓKI.NIE UKRÓCIMY,tych barbarzyńskich metod rządzenia,nie zdejmiemy z siebie,jarzma zmuszania do wiary,będziemy nadal się staczać na dno NIEWIEDZY.