Mateusz Morawiecki musi żyć w jakiejś bańce, z której nie widzi tego, co się naprawdę dzieje. Gdyby było inaczej, trzeba by przyjąć, że jest z nim jakiś poważny problem. Oto Kancelaria Premiera wydała komunikat, w którym piszę, że poziom polskiej edukacji dogania takie kraje jak Finlandia. Jest to tylko zwykła ordynarna propaganda ale po prostu bzdura roku – komentują Polacy.

“Przez waszą deformę edukacji poziom kształcenia spada w zastraszajacym tempie. Wracamy do metod, których już nikt, nigdzie nie stosuje. Uczniowie są przemęczeni, program przeładowany, nauczyciele sfrustrowani. Podwójnego rocznika nigdy wam nie zapomnimy.” – czytamy w jednym z komentarzy.

Reklamy

Inna osoba dodaje, że “w liczbie godzin lekcji religii to już dawno prześcignęliśmy nie tylko Finlandię ale nawet Watykan”.

“Obecnie przez was szkolnictwo spadło na łeb na szyję. O jakiej Korei piszecie? Bo chyba nie Korei Płd. tylko Korei Płn. Ogarnijcie się i przestańcie wąchać przeterminowany klej Terleckiego. Albo zmieńcie dealera z Terleckiego na innego.” – dodaje inna osoba.

“Tak! Nie wstydźmy się chwalić naszymi polskimi sukcesami! Nasze samochody elektryczne są lepsze niż Tesla! Nasze smartfony są lepsze niż IPhone! Nasze pociągi szybsze i bardziej punktualne niż TGV! Nasze rakiety kosmiczne lepsze niż amerykańskie!” – drwi internauta.

“Pod względem finansowym (wynagrodzenia kadry) oraz zaplecza (wyposażenie szkół) też? Komu ten kit chcą Państwo wcisnąć? Jest tak dobrze w tej edukacji, że takiego strajku od lat nie było?” – puentuje internautka.

Poprzedni artykułPawłowicz kontra Mosbacher. „To jest chyba fejkowy profil”
Następny artykułJak źle musi być z PiS skoro ich media publikują pseudo sondaże? Obrzydliwa propaganda władzy