[Counter-Box id="1"]

Burzliwe święta.

Maria Mackiewicz, żona szefa portalu TVP info, oskarża męża o utrudnianie kontaktu z dziećmi. Do sprawy zaangażowana została Policja.

Reklamy

– Dziś Policja spisała protokół, już trzeci. W sprawie utrudniania mi kontaktu z dziećmi. Nie pozostaje mi nic innego niż prosić by Samuel Pereira, który wywiózł dzieci trzy tygodnie temu, odpowiedział gdzie są i nie utrudniał mi spotkania z nimi w sądowo uregulowanym czasie – napisała Mackiewicz na Twitterze.

Mackiewicz (zbieżność nazwisk z rodziną żony Lecha Kaczyńskiego nieprzypadkowa) po wygranych przez PiS wyborach dostała pracę w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów (odpowiadała za media społecznościowe). Po zmianie premiera trafiła do resortu środowiska.

Z kolei Samuel Pereira z internetowego śmieszka awansował na szefa portalu TVP info. Pereira i Mackiewicz pobrali się rok po katastrofie smoleńskiej. Pereira twierdził, że zakochał się w „jej miłości do Ojczyzny”.

Pytany o skandal Pereira broni się, że sąd przyznał mu opiekę nad dziećmi, „bo Matka je porzuciła”. – Dzieci potrzebują leczenia klimatycznego i w związku z tym przyjechały na Święta Wielkanocne do rodziny Matki (Marii) nad morzem. Matka wie o wyjeździe, miejscu przebywania dzieci, jednak mimo moich próśb nie chciała przyjechać; jest z nami w stałym kontakcie telefonicznym – przekonuje „Pudelka”.

Źródło: Pudelek / NaTemat / Twitter

Poprzedni artykułPotężne antyrządowe demonstracje już we wtorek przed Ministerstwem Edukacji Narodowej w Warszawie
Następny artykułByli politycy PiS wystartują z list Kukiz’15. Zyska Konfederacja?