Ale farsa! Teraz chcą rozmawiać o zmianach? Internauci wyśmiewają pisowską kurator z Małopolski

“Ogólnopolskie rozmowy o edukacji, to start do pracy nad zmianą systemu szkolnego. Sięgnijmy po tych, którzy mają pomysł na polską szkołę.” – napisała kontrowersyjna małopolska kurator oświaty, Barbara Nowak, związana z PiS. Komentatorzy błyskawicznie sprowadzili ją na ziemię: “Serio? Teraz zaczynacie rozmyślać co zrobić? Mieliście na to 8 lat podczas bycia w opozycji i 4 lata będąc u władzy. Szliście do niej z hasłem: wiemy jak zreformować edukację. Wychodzi na to, że nie wiecie.” – napisał jeden z nich.

“Start ? To co robiliście przez ostatnie 3,5 roku ? Najpierw zlikwidowano gimnazja a teraz będziecie udawać że rozmawiacie ?” – dodaje kolejny. Jednocześnie internauci przypomnieli, że w 2017 roku Beata Szydło, wtedy premier, dzisiaj załamana przez porażkę w negocjacjach z nauczycielami wicepremier ds. nie wiadomo czego, zaręczała, że reforma oświaty jest dobrze przygotowana. Okazało się, że była to nieprawda.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Łukasz Zych przypomniał Barbarze Nowak: “To wasz rząd BEZ KONSULTACJI wprowadził reforme, która zniszczyła edukacje a dzieci zamieniliście w króliki doświadczalne!”.

“Oj, to policzek dla Pani minister Zalewskiej. Przespała okres swoich rządów.” – skomentował wpis kurator internauta. “Nudzi ci się zacofana kobieto, że takie kocopoły wypisujesz? Przecież niedawno wprowadziliście “reformę” – podsumowała internautka Marzena.