[Counter-Box id="1"]

“Dziś na rejsowy lot do Brukseli LOT podstawił samolot tanich linii litewskich Get Jet. Skandaliczne warunki lotu dla osób, które nie lecą tam na wakacje lecz do pracy” napisał pamiętany głównie z kompromitacji sprawą nieistniejącego państwa San Escobar były minister spraw wewnętrznych, Witold Waszczykowski. Internauci nie zostawiają na nim suchej nitki.

“Szokujące zderzenie z rzeczywistością. Okazuje się, że ludzie którzy bilety lotnicze kupują za własne, ciężko zarobione pieniądze, dbają o to, żeby nie wydawać ich zbyt wiele więc godzą się na podróżowanie w skromniejszych warunkach niż latający za pieniądze podatników politycy.” – napisał jeden z internautów.

Reklamy

“Nie stać pana na bilet pierwszej klasy? Dziwne. Zapewne ten lot również odbył się na koszt podatnika. Tysiące Polaków podróżują w takich właśnie warunkach – w czym niby pan jest lepszy od nich? Lata pan za podatnika pieniądze, proszę go szanować.” – skomentował inny.

 

Poprzedni artykułBraun o Brudzińskim: Minister od policji i bezpieki występuje w charakterze cenzora [Wideo]
Następny artykułKolejni przyłapani na hejtowaniu nauczycieli i propagowaniu PiS. Anonimowe konta, powtarzające się teksty.