Kaczyński i Biedroń mu tego nie darują. Cejrowski wspiera Konfederację

Źródło: Twitter

Burza przed marszem.

Znany podróżnik, a do niedawna gwiazda TVP Wojciech Cejrowski zdecydowanie odniósł się do promocji partii Roberta Biedronia i przemilczania konserwatystów w mediach.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Gdy Biedroń założył partię dla chłopców z torebkami, był/jest we wszystkich mediach. Gdy Polacy z bardzo różnych opcji dogadali się w sprawie kilku rzeczy kluczowych tworząc Konfederację, w mediach cisza i się ich nie zaprasza. Po tej ciszy widać kto jest dobry, a kto zły – stwierdził dziennikarz.

https://www.facebook.com/Wojciech.Cejrowski/posts/2361244240587121

Później udostępnił grafikę Konfederacji na swoim profilu na Twitterze oraz zaproszenie na Marsz Suwerenności, który ma się odbyć 1 maja w Warszawie. Podróżnik, który w ostatnich miesiącach coraz bardziej krytykował PiS udostępnił na swoim profilu również wpis jednego z liderów Konfederacji Krzysztofa Bosaka uderzający w partię Jarosława Kaczyńskiego.

Źródło: Twitter