Kandydat PiS użył w spocie piosenkę zespołu Big Cyc. Skiba: To jest skandal!

Awantura o malucha.

Zbigniew Gryglas, warszawski kandydat PiS w wyborach do Parlamentu Europejskiego, opublikował swój klip wyborczy. W spocie użył piosenkę „Mały Fiat” zespołu Big Cyc, którego członkowie nie są sympatykami obecnej władzy.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


https://www.youtube.com/watch?v=ItbYL-EL4rk

Do sprawy odniósł się lider zespołu – Krzysztof Skiba. – Zadzwonił facet i powiedział, że kręci krótki filmik do Internetu o małym fiacie 126 p i chciałby wykorzystać fragment piosenki “Mały fiat” Big Cyca. Myślałem, że to jest jakiś fan zabytkowej motoryzacji. Powiedziałem, że ma zgodę niech tylko opłaci ZAiKS. Tymczasem okazało się, że ten “fan motoryzacji” to poseł PiS Zbigniew Gryglas, kandydat do parlamentu UE, który wykorzystał piosenkę do swojego filmu wyborczego. W filmie są rzeczywiście dwa zdania na temat małego fiata, którym poseł zjechał pół Europy, ale przede wszystkim jest to reklama polityczna, na co nie było mojej zgody, ani zgody zespołu – poinformował muzyk.

https://www.facebook.com/KrzysztofSkibaFanPage/photos/a.208272925896455/2288823654508028/?type=3&theater

Źródło: YouTube / Facebook