PiS to partia pełzającego Polexitu.

„Pawłowicz mówiła, że Unia Europejska to szmata, Szydło kazała jej wstawać z kolan, Morawiecki chce rechrystianizować, a dla Dudy to wyimaginowana wspólnota, z której niewiele dla nas wynika. Wszyscy są z PiS. To jest partia pełzającego polexitu, który trwa od 4 lat” – napisał jeden z komentatorów życia politycznego w Polsce.

Polkom i Polakom grozi wyjście Polski z Unii Europejskiej – takie wrażenie można przynajmniej mieć po tym, jak analizuje się zawierające antyeuropejskie wątki wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego i członków jego partii. Unia Europejska przeszkadza najwyraźniej prezesowi PiS w realizacji utopijnego i absurdalnego marzenia o państwie zarządzanym przez jedną partię.

Reklamy

Dzisiaj PiS próbuje ukryć tą brzydką twarz za parawanem słów i europejskich flag. Ale wszyscy pamiętamy wojewodę Czarnka i jego stosunek do Europy, pamiętamy Beatę Szydło, pamiętamy obsesyjne atakowanie Unii Europejskiej przez setki działaczy PiS i trolli w internecie.

W maju musimy odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: czy Polska ma pozostać w Unii Europejskiej i wtedy zagłosować za Koalicją Europejską, czy Polska ma opuścić Europę i stać się słabym krajem, uzależnionym od Rosji i łaski Putina. Obowiązkiem każdego patrioty, obowiązkiem każdego Polaka, jest iść na wybory i powstrzymać to szaleństwo!