Rzecznik PO: Nie będziemy brać udziału w programach produkowanych przez TVP

Bojkot TVP.

– Nadal bojkotujemy TVP, nie będziemy brać udziału w programach produkowanych przez Telewizję Polską. Nie dotyczy to bezpłatnego czasu przeznaczonego na kampanię, kiedy programy są produkowane przez komitety wyborcze. Te, przy których nie mamy kontroli nad treścią, gdzie materiały są manipulowane – nie będziemy w nich uczestniczyć. Podtrzymujemy tę decyzję jako Platforma Obywatelska, nie wszystkie ugrupowania z Koalicji Europejskiej do bojkotu przystąpiły – zapowiedział rzecznik PO Jan Grabiec w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Zarząd krajowy PO zdecydował, że członkowie partii nie będą uczestniczyć w programach TVP na początku bieżącego roku. Przyczyną były ataki rządowej telewizji na polityków opozycji i relacjonowanie morderstwa i żałoby po prezydencie Gdańska.

Źródło: Wirtualne Media