Ludowcy rozdawali polskie i europejskie flagi

Dzień flagi był dla ludowców okazją do rozdawania flag Polski oraz Unii Europejskiej. Pozytywne przesłanie, rozmowy z ludźmi, setki spotkań. Ludowa filozofia pracy u podstaw to właśnie tego typu polityka, blisko człowieka, dla człowieka.

Pozytywna kampania wyborcza i program, w którym ludowcy zobowiązują do uzyskania dla Polski konkretnych kwot pomocy oraz wsparcia rozwoju kraju w największej koalicji europejskiej to przeciwwaga dla pustej i pełnej ataków kampanii wyborczej PiS.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Kaczyński doskonale wie, że nie ma nic do zaproponowania Polakom. Dlatego PSL przynosi konkretne propozycje, poczynając od wpisania obecności Polski w Unii Europejskiej do konstytucji, po konkretne kwoty, które dla każdego z regionów chcą uzyskać pracując w ramach koalicji z ugrupowaniami chrześcijańskimi i ludowymi w Parlamencie Europejskim.

To między innymi zwiększenie dopłat dla rolników, uzyskanie większych kwot na rozwój oraz wyrównanie poziomu życia i zrównoważony rozwój.