Rolnicy nie chcą Wiosny i Kaczyńskiego. Kołodziejczak: Piarowcy u Biedronia i w PiS będą robili wszystko, żeby zyskać głosy polskiej wsi

Rolnicy kontra “dobra zmiana”.

Lider AGROUnii Michał Kołodziejczak krytycznie odniósł się do inicjatywy Roberta Biedronia o nazwie „Agro Wiosna”. Ta – według Biedronia – ma „patrzeć na ręce” ministerstwu rolnictwa. – Co Robert Biedroń zrobił dla wsi będąc posłem Ruchu Palikota? Czy pamięta co wtedy mówił? Czy przeszedł taką metamorfozę? Czy elity polityczne, które Biedroń też przecież reprezentuje, tak nisko upadły, że nie chcą tego pamiętać czy udają, że nie pamiętają? (…) My to doskonale pamiętamy i będziemy o tym przypominać – stwierdził Kołodziejczak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


– Boję się, że piarowcy u Biedronia i w PiS będą robili wszystko, żeby zyskać głosy polskiej wsi. A później mogą mówić, że czegoś nie da się zrobić, że Polska na tym straci. Główny elektorat partii Wiosna nie mieszka jednak na wsi, więc nie będą mieli problemu, żeby wieś poświęcić na ołtarzu swoich interesów – zaznaczył lider AGROUnii.

Źródło: wPolityce