Odlot małopolskiej kurator oświaty. Internauci wyśmiewają spiskowe teorie Barbary Nowak

Czym tak naprawdę zajmuje się Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty i polityk PiS? Najwyraźniej to głównie polityka i snucie teorii spiskowych. Oto w czasie matur pojawiły się zgłoszenia o rzekomym podłożeniu bomb w szkołach, składane zapewne przez nieprzygotowanych maturzystów lub nastoletnich dowcipnisiów. Tymczasem pisowska działaczka wysnuła z tego wniosek, że to… walka o władzę. Źle musi się dziać w PiS, skoro tego typu wynurzenia są szeroko kolportowane przez propisowskie media.

Pani kurator ma chyba za mało obowiązków i zamiast zajmować się edukacją, prowadzi przy pomocy swojego stanowiska regularną kampanię polityczną. Można się założyć, że będzie kandydować na jesieni do Sejmu, by konkurować z Krystyną Pawłowicz, kolejną pisowską “gwiazdą”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Spisowskie teorie Nowak wyśmiewają internauci:

“Z zamiłowaniem czytam książki o polskim egzorcyście – “wiedzącym” stworzonym przez Andrzeja Pilipiuka. Dzisiaj odkryłam, że Barbara Nowak też jest kobietą “wiedzącą”! Ona już wie kto stoi za fałszywymi alarmami bombowymi! Polska policjo, po co szukasz? Zapytaj Barbarę!”

“Barbara Nowak, małopolska kurator oświaty przyrównuje #StrajkNauczycieli do terroryzmu i przypisuje wywołanie alarmów bombowych w trakcie #matura2019 nauczycielom. Po czym zadaje pytanie o granice walki politycznej Czy ci ludzie w ogóle jeszcze słyszą, co sami mówią?”

“Małopolska kurator oświaty Barbara Nowak o alarmach bombowych podczas matur: “Czy jest jeszcze jakaś granica w walce o władzę?” To ja może nic już nie napiszę, tylko pożegnam się piosenką “Spowiedź kretyna” …”.