Seksafera w PiS? Była kochanka posła zbiera na adwokata

Pięta Kaczyńskiego.

Izabela Pek, o której zrobiło się głośno za sprawą skandalu z posłem Stanisławem Piętą, zbiera pieniądze na adwokata. – Rok temu wielu z was spontanicznie zadeklarowało mi pomoc w zebraniu pieniędzy na pomoc prawną po tym, jak zapowiedziałam, że nie odpuszczę osobom, które znacznie przekroczyły dozwoloną krytykę pod moim adresem i w konsekwencji przepuściły na mnie atak obrzydliwego hejtu tylko dlatego, że miałam odwagę obnażyć obłudę ultraprawicowych polityków narodowo katolickiej partii rządzącej i odsłonić przed wami przykrą rzeczywistość polityki, jakiej nie znacie – wyjaśnia Pek.

Chodzi o seksaferę, w którym wyszedł na jaw romans polityka PiS z młodą kobietą. Para poznała się podczas miesięcznicy smoleńskiej.

– Poseł do tego stopnia stracił głowę dla kochanki, że nie tylko zaczął zdradzać żonę, ale również nieraz złamał regulamin pracy. Miał spędzić z nią noce w hotelu sejmowym, a nawet proponować pracę w spółkach Skarbu Państwa – wyjaśnia Klaudia Stabach z Wirtualnej Polski.

Afera wybuchła, gdy kobieta publicznie wyznała, że obiecujący jej porzucenie żony, szczęśliwe życie, ślub i dzieci poseł PiS ją rzucił.

Źródło: Wirtualna Polska