Dalsze działania lotniska w Szczecinie jest zagrożone. Chodzi o konieczność inwestycji i rozwoju, co mają – według marszałka województwa – blokować Polskie Porty Lotnicze, pod pisowskim zarządem. Zdaniem marszałka jest to celowe działanie, którego celem jest osłabienie regionu.

Reklamy

Lotnisko w Szczecinie jest jedynym sposobem na szybką komunikację ze stolicą. Nic więc dziwnego, że połączenia do Warszawy są bardzo popularne. Dlatego lotnisko chce rozbudować terminal czy wymienić system oświetlenia pasa i podejścia do lądowania.

PPL nie chce jednak o tym rozmawiać. Co gorsza, poprzez podniesienie stawek na lotnisku Chopina, z połączenia ze Szczecinem zrezygnowała linia Ryanair, której niedrogie loty były niezwykle popularne wśród mieszkańców. Z kolei trwające prace remontowe na linii kolejowej sprawiają, że Szczecin nie ma dzisiaj szybkiego połączenia z centralną Polską.

Czyżby zemsta PiS za wynik wyborczy? W tym samym czasie Morawiecki zapowiada inwestycje w port lotniczy w Radomiu, z którego nikt nie chce latać. Absurd!

źródło: infoludek.pl

Poprzedni artykułSłużby PiS werbują dziennikarzy? Minister Wąsik proponował fuchę w CBA znajomemu Romana Giertycha
Następny artykułPiS jak inkwizycja? Zwyczaje ze średniowiecza przeniesione do XXI-wiecznej Polski