Czy Morawiecki odważy się na konfrontację z prawdziwymi problemami? Prezydent Bruski rzuca rękawicę

W ramach kampanii wyborczej premier podróżuje po kraju a dzisiaj wybrał się do Bydgoszczy. Nie spodziewał się jednak, że zamiast zwyczajowych wyrazów hołdu ze strony lokalnych działaczy PiS dostanie zaproszenie od prezydenta tego miasta do rozmowy o poważnych sprawach. Rafał Bruski zaprasza bowiem na spotkanie w sprawach kluczowych dla całego regionu kujawsko-pomorskiego – chodzi o usunięcie przez PiS drogi S10 z planu budowy oraz wsparcie Akademii Muzycznej.

 

Dziwnym trafem usunięcie S10, drogi kluczowej dla rozwoju województwa, dotyczy obszaru kraju gdzie PiS przegrał wybory samorządowe. Czyżby zemsta ze strony ugrupowania rządzącego?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trudno chyba oczekiwać, żeby Morawiecki się odważył stanąć twarzą w twarz z prawdziwymi problemami mieszkańców a drogi S10 nie będzie zapewne jeszcze długo.