Kolejny pozew przeciwko TVP. Reakcja na materiał o prezesie Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze

Kolekcjonerzy pozwów.

TVP właśnie otrzymała kolejny pozew. Tym razem pozywającym jest Marek Działoszyński, prezes Szpitala Uniwersyteckiego w Zielonej Górze. W „Magazynie Śledczym Anity Gargas” zarzucono mu, że swoje stanowisko uzyskał bez konkursu, a jeden z rozmówców TVP twierdził, że było to wynikiem „zasług z przeszłości”.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Działoszyński został prezesem zielonogórskiego szpitala w sierpniu 2017 roku. Wcześniej przez 32 lata pracował w policji. – Cały materiał był atakiem wymierzonym we mnie i stanowił próbę podważenia mojej wiarygodności, uczciwości i rzetelności. W wyemitowanym materiale nie podjęto nawet próby uzasadnienia stawianych mi zarzutów. Naruszono tym samym bezprawnie moje dobra osobiste. (…) W związku z zaistniałą sytuacją sprawa zostanie przeze mnie skierowana do sądu – brzmi oświadczenie Działoszyńskiego.

Źródło: Onet