Sikorski znowu zmasakrował Pawłowicz. Przypomniał co posłanka PiS robiła w PRL

Bez znieczulenia.

Posłanka PiS Krystyna Pawłowicz od dawna stara się atakować byłego marszałka Sejmu, dziś kandydata w wyborach do Parlamentu Europejskiego Radosława Sikorskiego. Na komentarz Sikorskiego o obietnicach wyborczych Jarosława Kaczyńskiego Pawłowicz napisała: – Fantastycznych opowieści o pana afgańskim bohaterstwie na zapleczu walk i „frontowych” fotek w gustownym „wojennym” ubranku nic nie „przebije” żaden lotniskowiec.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


W reakcji Sikorski przypomniał Pawłowicz co w latach 80. robił on sam, a co posłanka PiS. – Czy wtedy, w latach 80-tych, Pani nie pisała aby artykułów o przyjaźni polsko-radzieckiej? Chwała (późnym) bohaterom! – żartował Sikorski, dodając zdjęcie publikacji Pawłowicz.

W czasie wojny w Afganistanie Sikorski działał po stronie Mudżahedinów walczących z wojskami ZSRR. Później relacjonował konflikt jako korespondent „The Sunday Telegraph”.

Źródło: Twitter