PiS przyjęło więcej imigrantów niż Niemcy. Konfederacja rozlicza Kaczyńskiego w nowym spocie [Wideo]

Źródło: YouTube

Wojna na liczby.

– PiS obiecywał, że obroni nas przed zalewem imigrantów, tymczasem imigracja do Polski rośnie najszybciej w całej Unii Europejskiej. W 2017 roku przyjęliśmy około 150 tysięcy imigrantów więcej niż… Niemcy. Prawie jedna czwarta wszystkich imigrantów przyjętych przez kraje Unii Europejskiej to imigranci, którzy przybyli do Polski – przekonuje lider Konfederacji Grzegorz Braun w najnowszym spocie formacji.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Jak dodaje Braun, politycy wmawiają wyborcom, że w Polsce brakuje rąk do pracy, a jednocześnie sami wypchnęli z kraju 2 mln młodych Polaków na emigrację. – Zamiast ściągać imigrantów z Pakistanu czy Bangladeszu, my stworzy warunki do powrotu młodych Polaków wypchniętych przez rządy PO i PiS na emigrację. Nie głosuj na polityków, którzy oszukali – podsumowuje lider Konfederacji.

Źródło: YouTube