Były szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej oskarża ministra koordynatora o inwigilację. „Nie macie na co wydawać pieniędzy podatników?”

Inwigilacja dziennikarzy.

– Wąsik czy naprawdę nie macie na co wydawać pieniędzy podatników jak na inwigilację opozycyjnych dziennikarzy? W załączeniu foto Pani, która robiła mi dziś zdjęcia. A po niej przyszło dwóch Panów również fotografujących. To ostatnie ostrzeżenie, zaczniemy puszczać twarze – napisał były szef TAI Jan Piński, publikując jedno ze zdjęć.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Według byłego szefa Telewizyjnej Agencji Informacyjnej minister koordynator i jego zastępca wykorzystują służby do inwigilacji nie tylko opozycji ale też polskich dziennikarzy. – Dokumentujemy obserwację. Mam dużo zidentyfikowanych ludzi z ABW, CBA i AW (nie wiem na jakiej podstawie prawnej biorą udział w obserwacji). Ostrzegam, ponieważ łamiecie prawo będziecie odpowiedzialni za ich dekonspiracje – dodał Piński, zwracając się do ministra Wąsika.

Źródło: Twitter