Niech Kaczyński wytłumaczy się ze spotkań z Przyłębską! “Przy schabowym omawiają wyroki” – komentują internauci

W jednej z telewizji śniadaniowych wystąpił zmęczony Jarosław Kaczyński. Niewiele nowego miał do powiedzenia, ale jedna wypowiedź prezesa PiS przykuła uwagę widzów. Chodzi o jego spotkania z Julią Przyłębską. Padły wtedy szokujące słowa “Julia Przyłębska to jest takie moje odkrycie towarzyskie ostatnich lat, ale naprawdę przemiła osoba.”

“Przy schabowym omawiają wyroki Trybunały Konstytucyjnego” – skomentowała jedna z internautek.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ta nieujawniana dotąd wiedza pokazuje, jak “apolityczne” jest państwo PiS w zakresie Trybunały Konstytucyjnego. Czy na towarzyskich spotkaniach Kaczyńskiego z prezes Trybunału Konstytucyjnego nieformalnie decyduje  się o najważniejszych sprawach w państwie?

Posłowie opozycji powinni zwrócić się do marszałka Sejmu o wyjaśnienie czy rzeczywiście tak niezależność Trybunału Konstytucyjnego wygląda w Polsce. Jarosław Kaczyński powinien przedłożyć protokół z tych spotkań i wyjaśnić, co na tych spotkaniach ustalono.