Adam Jarubas obnaża hipokryzję telewizji publicznej. “Wiadomości TVP od soboty nie potrafiły zrobić ani jednego obiektywnego materiału na temat filmu braci Sekielskich”

Nietęgie miny mieli prowadzący program w telewizji publicznej, gdy Adam Jarubas z PSL obnażał w najlepszym czasie antenowym hipokryzję tej stacji: “Żałuję, że Wiadomości TVP od soboty nie potrafiły zrobić ani jednego obiektywnego materiału na temat filmu braci Sekielskich. Wiadomości powinny dać możliwość wyrobienia sobie zdania Polakom we własnym zakresie” – mówił Jarubas.

Ludowiec przypomniał też, że sprawa pedofilii w kościele nie może pozostać sprawą kościoła, bo seksualne wykorzystywanie nieletnich to przestępstwo a karać należy nie tylko sprawców ale i tych, którzy ich kryją.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


żródło: Twitter, fot. Twitter