„Wygrałem w I instancji z posłanką Izabelą Kloc z PiS. Ma zaprzestać rozpowszechniania nieprawdziwej informacji że „chciałem karania Polski”. Posłanka ma zamieścić odpowiednie sprostowanie i mnie przeprosić.” – ujawnił Jan Olbrycht z PO.

Posłanka Kloc Pochodzi z Łazisk Średnich, wykształcenie wyższe (licencjat) zdobyła z teologii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim a magisterium z pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Należała do do Przymierza Prawicy, następnie została członkinią Prawa i Sprawiedliwości. Z listy Prawa i Sprawiedliwości w wyborach parlamentarnych w 2001 bez powodzenia kandydowała do Sejmu, a w wyborach w 2005 została wybrana na posła V kadencji w okręgu rybnickim. W wyborach parlamentarnych w 2007 po raz drugi uzyskała mandat poselski, otrzymując 14 077 głosów.

Reklamy

W 2004, 2009 i 2014 bezskutecznie kandydowała do Parlamentu Europejskiego.

Poprzedni artykułByła radna SLD idzie na wojnę z Korwinem. Polityk odpowiada: „Pedofilowi dajemy po mordzie, żaden nie powinien pozostać bezkarny”
Następny artykułAle oni muszą nienawidzić wsi! Za czasów PiS wydatkowano tylko 15% środków z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich