Pieniądze i stanowiska oraz transfery do Torunia. Okazuje się, że agencja, która powołana została dla pomocy rolników, wydaje gigantyczne pieniądze w telewizji Trwam. Chodzi o blisko półtora miliona złotych – donoszą media. Transfer pieniędzy trwa od ponad trzech lat. Za co płaci ARiMR? Za wywiady.

W ocenie posła Brejzy, który badał ten temat, to pompowanie publicznych pieniędzy z naszych podatków do prywatnej telewizji. I rzeczywiście, dlaczego ARiMR płaci za materiały? To sprawa dla służb chroniący państwo, ale pod politycznymi rządami trudno oczekiwać jakichś konkretnych działań.

ARiMR to agencja, która ma zajmował się pomocą rolnikom. Po co jej programy w TV Trwam? Blisko półtora miliona złotych to ogromna kwota, która mogłaby starczyć na wiele potrzebnych inwestycji u rolników.

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
AdamAntyklechasama prawdaJajcoGaweł Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
II SORT
Gość
II SORT

To pralnia kasy tak jak i SKOKI !!!!

Gaweł
Gość
Gaweł

Jak to po co im Trwam? należy uświadamiać moralnie rolników, wskazać na kogo oddać głos w wyborach, przekazać, że Platforma i reszta to samo zło itd.

Jajco
Gość
Jajco

A gdzie kasa na sluzbe zdrowia? Czy nadal musimy umierac w takim tempie? Wyglada to coraz bardziej na celowe dzialanie rzadu i to nie tylko obecnego

sama prawda
Gość
sama prawda

Pieniążki idą na Rydzyka i jego działalność by ten finansować mógł programy wyborcze złodziejskich polityków.

Antyklecha
Gość
Antyklecha

Tego Kleche już dawno na Sybir powinni wysłać, złodziej i matacz…

Adam
Gość
Adam

BANDA NIEROBOW.