26 września 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaPolityka krajowaPiSDlaczego kłamca jest prezesem TVP? Gwiazdor rządowej telewizji z rozbrajającą szczerością: „Bo...

Dlaczego kłamca jest prezesem TVP? Gwiazdor rządowej telewizji z rozbrajającą szczerością: „Bo został na to stanowisko powołany”

Zabójcza szczerość.

Rządowa telewizja wysłała swoich pracowników na marsz opozycji „Polska w Europie”. Gwiazdor TVP, a zarazem współprowadzący program Magdaleny Ogórek Jacek Łęski próbował zaczepić biorącego udział w marszu mec. Romana Giertycha.

Reklamy

Jakim zaskoczeniem musiało być, gdy pytany przez mec. Giertycha o to, dlaczego prezesem TVP jest sądowo stwierdzony kłamca – Jacek Kurski, Łęski wypalił: „bo został na to stanowisko powołany”.

– Czy można powołać kłamcę? Jak bym na jego miejscu pana zwolnił, ale on ma dobre serce. To jest człowiek, który płacze w Sejmie. Wiem co pan myśli, bo każdy tak myśli. Wy dziennikarze TVP wiecie, że rządzi wami kłamca. Nie powinien pan tego robić. Pomimo wszystko pracownik powinien mieć szacunek do swojego prezesa – stwierdził adwokat.

Źródło: Wirtualna Polska / Facebook

Musisz o tym wiedzieć!