Najwyraźniej cztery lata rządów to za dużo i PiS nie ma już własnych pomysłów. Dlatego kopiuje to, co przygotowały prodemokratyczne partie opozycyjne. Od kilku miesięcy jest bowiem gotowa propozycja rozwiązań i wsparcia dla niepełnosprawnych, autorstwa ludowców. Tymczasem najnowsze pomysły rządu wyglądają na kopię rozwiązań PSL, które zostały złożone w formie projektu ustawy do Sejmu.

“Premierze Morawiecki, nie trzeba wymyślać prochu i kłamać jak zwykle. Gotowa ustawa PSL dotycząca dodatku dla niepełnosprawnych jest w Sejmie.” – przypomniał Miłosz Motyka, autor akcji Sami Swoi.

Symptomatyczne jest również to, że PiS przypomina sobie o niepełnosprawnych dopiero w momencie, gdy słupki poparcia pikują w dół. Wcześniej jakoś nie chciano z nimi rozmawiać i wyrzucano z Sejmu, ograniczano im dostęp do toalet oraz odmawiano dialogu.

Reklamy

Zakłamanie i hipokryzja władzy po prostu.

Poprzedni artykułAfera nieruchomościowa Morawieckiego: kupił działkę od kościoła za 700 tysięcy, dzisiaj jest warta 70 mln złotych. 
Następny artykułPKP prowadzi kampanię reklamową w sieci. Internauci reagują i pytają co z punktualnością i czystością pociągów?