26 września 2021

Ponad 500 afer

Od 2015 roku w Polsce nie ma prawie dnia, żeby nie wybuchła jakaś afera, związana z władzą.

Strona głównaOpinieKarnowscy mają prawdziwy zgryz. Idolem Marka Falenty był George Soros a to...

Karnowscy mają prawdziwy zgryz. Idolem Marka Falenty był George Soros a to według nich on „stoi za planem rozbicia Polski”

Bracia Karnowscy regularnie poją czytelników swoich stron internetowych teoriami spiskowymi na temat Georga Sorosa. Teraz mają jednak prawdziwy zgryz. Marek Falenta, który przyczynił się do obalenia rządu Donalda Tuska, miał swojego idola. A idolem tym, tak znienawidzonym przez Karnowskich, był nie kto inny a Soros.

Informację o tym umieścił na swojej stronie internetowej. Dzisiaj serwis jest już niedostępny, ale można go obejrzeć dzięki usłudze Web Archive. Strona ta archiwizuje cały internet.

Reklamy

„Moim guru w biznesie był i jest George Soros. To jego historia dała mi impuls do działania na własny rachunek. Mam nadzieję, że będę miał jeszcze okazję się z nim spotkać.” – napisał.

Karnowscy mają prawdziwy zgryz. Idolem Marka Falenty był George Soros a to według nich on "stoi za planem rozbicia Polski" 5

Tymczasem Karnowscy „grzeją” temat Sorosa cały czas. Jeśli jednak Falenta miał idola Sorosa a nagrał polityków PO i jednocześnie stoi za planem rozbicia Polski, jak czytamy w tygodniku Sieci to… ?! Wnioski są bardzo niekorzystne dla polityków PiS.

Karnowscy mają prawdziwy zgryz. Idolem Marka Falenty był George Soros a to według nich on "stoi za planem rozbicia Polski" 6

Sprawę ujawnił jeden z inernautów:

 

 

Musisz o tym wiedzieć!