„Dziś Anita Gargas przy pomocy szczujni TVP Info spróbuje zdyskredytować, byłego agenta CBA Wojtka Janika, który ujawnił opinii publicznej, aferę pedofilską z Podkarpacia. Janika uzbroił i dał specjalne uprawnienia, pomijając drogę regulaminową, sam i jednoosobowo Ernest Bejda.” – napisała jedna z internautek.

Chodzi o tzw.Magazyn śledczy Anity Gargas i odcinek Prawdziwe oblicze Wojciecha J. Anita Gargas była bardzo blisko związana z mediami PiS i wielokrotnie pojawiała się przy sprawach istotnych dla tego środowiska. W styczniu 2013 zasiadła w składzie rady nadzorczej Telewizja Niezależna S.A., zarządzającej stacją Telewizja Republika. Od maja 2013 do sierpnia 2016 prowadziła program śledczy Zadanie specjalne na antenie tej stacji.  1 lipca 2013 zasiadła w składzie rady nadzorczej Telewizja Republika S.A., zarządzającej stacją Telewizja Republika. Od września 2014 do sierpnia 2016 pełniła funkcję zastępcy redaktora naczelnego Telewizji Republika, Tomasza Terlikowskiego.

https://twitter.com/StocktonDevil/status/1139222546103115778

Anita Gargas atakowała w swoich programach m.in. śp. Pawła Adamowicza i Jerzego Owsiaka. Jest postrzegana jako dziennikarka mocno związana z PiS. Zna się z wieloma kontrowersyjnymi postaciami tego środowiska.

Gdyby naprawdę rzetelny dziennikarz nakręciłby program o tej aferze, to jego zapowiedź brzmiałaby zapewne tak: Tajemnicza sekstaśma, która wywołuje tak wielkie emocje w PiS, nieletnia prostytutka, znikające z sejfu agenta CBA dowody, czyli kuriozalna gra służb specjalnych. W tle oskarżenia, groźby i pomówienia. Jak politycy PiS wykorzystują służby specjalne? Reporterzy zadają pytania o być może największą aferę naszych czasów…

fot. Twitter

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o