Dariusz Piontkowski zalicza kolejne wpadki. Tym razem zorganizował konferencję prasową, której tematem miało być „Wakacje w tym roku rozpoczną się wcześniej – zmieniamy rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego”. Internauci go wyśmiali.

„Rozumiem, że Pan Minister Piontkowski będzie przekonywał, że Boże Ciało nadeszło w tym roku nagle i niespodziewanie, ale MEN stanęło na wysokości zadania i szybko zareagowało na nadciągający kryzys.” – skomentował to jeden z internautów.

„Ja nie wiem czy konferencja wystarczy, z tej okazji przynajmniej jakąś tablice upamiętniającą można by gdzieś wmurować” – kpił kolejny komentujący.

„Polacy oprzytomniejcie. PiS to powrót żywej komuny. Konferencja skompromitowanego ministra edukacji poświęcona „przyspieszeniu wakacji”, to kpina z urzędu i wagi edukacji Polaków.” – w poważniejszym tonie wypowiadał się inny internauta.

Dyskusję podsumował Związek Nauczycielstwa Polskiego: „Taka informacja tydzień przed zakończeniem roku szkolnego?! Kalendarz roku szkolnego znany był MEN rok temu, bo ustala go … minister edukacji z rocznym wyprzedzeniem!”

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o