Znowu mają problem z kobietami? Skandal na komisji finansów publicznych!

Andrzej Szlachta z PiS, przewodniczący komisji finansów publicznych, wywołał skandal na komisji. “Bardzo proszę, żeby pani Izabela Leszczyna takiego mentorskiego głosu nie stosowała, bo nawet to nie jest stosowne, jako kobiecie.” – powiedział dziwnym głosem w pewnym momencie poseł Szlachta w czasie obrad. Spotkała go mocna riposta posłanki.

“Panie pośle, ja jestem posłem na Sejm RP. Tak samo jak pan” – przywołała do porządku Andrzeja Szlachtę posłanka Leszczyna.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Grubiańskie zachowanie pisowskiego posła wywołało lawinę komentarzy. Polacy ostro krytykują zachowanie pisowskiego posła. “Pani Izo jak Pani, jak Wy wytrzymujecie impertynencję posłów PIS?” – pytała jedna z internautek. “Pani Izo, szacunek. Najwyższy czas ostro reagować na seksizm i wybijać im z głowy bez litości. Za długo byłyśmy miłe. Mój mały sukces to spacyfikowanie seksistowskich odzywek kolegi z pracy.Walczył jak lew,ale się udało go oduczyć. Nie poddawajcie się babki!” – dodała kolejna.

“Widać, że już ledwo się hamują, żeby nie ujawnić w pełni skłonności do takiej dyskryminacji kobiet, jakiej by sobie życzyli. W przypadku kolejnej kadencji PiS, poczuliby się jeszcze bardziej ośmieleni w obnażaniu swojego zacofania.” – piszą internauci.

“Warcholstwo pana przewodniczącego level master . Ciekawe czy taki mocny w gębie jest w domu.” – pytano.

“Pani Izo, to jest tak żenujące, że trudno to komentować. Niestety, to że założyli krawaty, nic nie zmienia… słoma z butów i tak wychodzi. Niestety, mówię to z przykrością, to nie koniec ich możliwości, jeszcze się zdziwimy. Pozdrawiam, życzę dużo siły” – podsumowała dyskusję internautka.

Niektórzy posłowie PiS mają najwyraźniej jakiś poważny problem z kobietami.