Milionerzy i ludzie bogaci dostają 500 plus na każde dziecko a na osoby niepełnosprawne rząd PiS chce wypłacać 500 złotych. ale wyznacza kryterium dochodowe – 1100 złotych, ile to trzeba mieć pogardy dla ludzi niepełnosprawnych, chamstwo do N potęgi.” – napisał jeden z internautów w reakcji na pomysły PiS.

PiS postępuje jak banksterzy, którzy podsuwają ludziom do podpisu umowy, w których przy zapisach są gwiazdki, odwołujące się do warunków zapisanych bardzo małym drukiem. To nie pierwszy raz, kiedy dowiadujemy się, że układ władzy coś proponuje, ale wyłącznie wybranym.

Takie swojego rodzaju banksterskie oszustwo miało już miejsce przy programie 500 Plus. Wtedy okazało się, że pieniądze owszem, będą, ale nie na pierwsze dziecko. Potem wyszło na jaw, że owo gigantyczne rozdawnictwo pieniędzy nie przynosi żadnego pozytywnego efektu poza napędzaniem wzrostu cen.

Reklamy

 

 

Poprzedni artykułPolityka paranoiczna. Władze zajmują się sobą i opozycją, Polska na trzecim planie
Następny artykułNie ma pieniędzy dla nauczycieli, brakuje leków? Co z tego, Lasy Państwowe chcą wybudować w Puszczy Niepołomickiej kaplicę za…400 000 zł.