Co za bezczelność! Kompletny odlot Barbary Nowak: PiS obwinia uczniów za problemy w systemie edukacji.

Małopolska kurator oświaty, zamiast zajmować się pracą, prowadzi najwyraźniej kampanię wyborczą a przy okazji chce trafić na internetowe listy nagłupszych wypowiedzi polityków PiS. Otóż uważa ona, że problemy z miejscami w szkołach wywołali uczniowie. Rodzice, trzymajcie się mocno, bo takiej arogancji władzy jeszcze nie słyszeliście.

“Problem nie polega na braku przygotowanych miejsc dla absolwentów gimnazjów i klas ósmych. Winnymi są, niestety, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy nie dostosowali swoich wyników egzaminów do progów aplikacyjnych.” – błysnęła Nowak.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Pani kurator, niech się pani przestanie zajmować tępą propagandą na rzecz wyniku wyborczego i weźmie do uczciwej roboty” – to łagodniejszy z komentarzy do wypowiedzi Nowak.

Sprawa jest oburzająca. Obwinianie wszystkich dookoła za swoje grzechy to najwyraźniej specjalność PiS, ale teraz już przekroczona została granica a bezczelność i pogarda wobec dzieci i rodziców nie zostanie zapomniana nigdy. Taka wypowiedź dykswalifikuje panią Nowak jako kuratora, jako człowieka i jako polityka. Powinniśmy zadbać, żeby nigdy więcej nie dostała się nigdzie.

Barbara Nowak to działaczka PiS, kandydująca z list tego ugrupowania.