Małopolska kurator oświaty, zamiast zajmować się pracą, prowadzi najwyraźniej kampanię wyborczą a przy okazji chce trafić na internetowe listy nagłupszych wypowiedzi polityków PiS. Otóż uważa ona, że problemy z miejscami w szkołach wywołali uczniowie. Rodzice, trzymajcie się mocno, bo takiej arogancji władzy jeszcze nie słyszeliście.

“Problem nie polega na braku przygotowanych miejsc dla absolwentów gimnazjów i klas ósmych. Winnymi są, niestety, uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów, którzy nie dostosowali swoich wyników egzaminów do progów aplikacyjnych.” – błysnęła Nowak.

“Pani kurator, niech się pani przestanie zajmować tępą propagandą na rzecz wyniku wyborczego i weźmie do uczciwej roboty” – to łagodniejszy z komentarzy do wypowiedzi Nowak.

Reklamy

Sprawa jest oburzająca. Obwinianie wszystkich dookoła za swoje grzechy to najwyraźniej specjalność PiS, ale teraz już przekroczona została granica a bezczelność i pogarda wobec dzieci i rodziców nie zostanie zapomniana nigdy. Taka wypowiedź dykswalifikuje panią Nowak jako kuratora, jako człowieka i jako polityka. Powinniśmy zadbać, żeby nigdy więcej nie dostała się nigdzie.

Barbara Nowak to działaczka PiS, kandydująca z list tego ugrupowania.

 

 

 

Poprzedni artykułPiS czyli najgorsza partia nowożytnej Polski. Kiedy nastąpi koniec?
Następny artykułMocny list do posłanki PiS. “Te Wasze poglądy, to ohydne, obrzydliwe kłamstwa służące tylko temu, żeby poróżnić społeczeństwo, żeby sąsiad dla sąsiada stał się wrogiem”