Nawet 7400 złotych więcej, program Koalicji Obywatelskiej to więcej pieniędzy dla Polaków, dzięki obniżce podatków

Niższe podatki, więcej pieniędzy dla Polaków. Tak w dużym skrócie prezentuje się jeden z najważniejszych punktów programu Koalicji Obywatelskiej, zaprezentowany wczoraj w Warszawie. Pracownicy zyskają nawet 7400 złotych – mówią politycy Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej.

To jednak nie wszystko. Koalicja Obywatelska proponuje też szereg istotnych zmian, które mają wzmocnić obywatela wobec państwa. Kongres Programowy okazał się więc dużym sukcesem a przekaz, związany z drożyzną, która zapanowała za rządów PiS, utratą wartości pieniądza i pogardą państwa wobec obywateli był wspierany świetnymi pomysłami na zmiany.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Trzeba przyznać, że Koalicja Obywatelska doskonale odrobiła lekcję. Doskonale realizowano też przekaz na żywo – dzięki czemu internauci mogli sami, bez pośrednictwa mediów, poznać wszystkie założenia programowe.