Ministerstwo Zdrowia zmieni chyba niedługo nazwę. Zamiast zajmować się nadzorem nad rynkiem leków, w momencie gdy tych leków zabrakło, ministerstwo… uruchomiło infolinię. Która – jak informują komentatorzy – nie działa zbyt sprawnie, bo podaje nieprawdziwe lub nieaktualne informacje.

“Zadzwoniłem na infolinię w sprawie Euthyroxu, żeby zapytać, w której olsztyńskiej aptece go kupię. – W granicach 100 km od Pana miasta tego leku nie ma w żadnej dawce. – To gdzie jest najbliżej, pytam. – Z tego co widzę, to w tej chwili w całej Polsce go nie ma” – napisał jeden z oburzonych internautów.

Reklamy

“Zamiast przeznaczać energię i środki na utworzenie tak świetnie działającej infolinii, Ministerstwo Zdrowia powinno się chyba jednak skupić na rozwiązaniu samego problemu z dostępnością leków” – skomentowała to jedna z osób.

Nie od dzisiaj jednak wiadomo, że socjalizm to ustrój, który bohatersko rozwiązuje problemy nieznane w innych ustrojach…

I znowu się nie udało. Po raz który z kolei…

 

Poprzedni artykułTak niszczą publiczne radio. Jedynka i Trójka z najniższą słuchalnością w historii
Następny artykułNienawiść. Za rządów PiS płoną domy obcokrajowców. Ukraińcy, którym podpalono mieszkanie w Warszawie, wystosowali poruszający list do Polaków