Spotkania z wyborcami? Kaczyński wyraźnie znudzony, bez energii

To, że PiS pogrąża się w walkach o stołki i miejsca na listach, słychać od dawna. Kampania tego ugrupowania również daleko odbiega od standardów, które oczekiwane są od wyborców w Polsce. Nie ma energii, zaangażowania. Widać to nawet na zdjęciach, gdzie najwyraźniej znudzony lub zmęczony Jarosław Kaczyński zdobył się ledwie na cień uśmiechu. Co ciekawe, zdjęcie umieszczono na oficjalnym profilu PiS.

Komentatorzy szybko zauważyli zmęczoną twarz Kaczyńskiego i zestawili z pełną zaangażowania i pozytywnej energii kampanią Koalicji Obywatelskiej.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Radość ze spotkania z wyborcą w dwóch odsłonach. Prezes wyraźnie zmęczony bo to chyba nie jest radość? Barbara Nowacka i Bartosz Arłukowicz uśmiechają się zdecydowanie bardziej przekonywująco. Którą Polskę wybieracie ?” – pyta jeden z komentatorów.