Polaku, musisz leczyć się sam, bo to co robi władza, nie pomoże. Przypomnijmy: wiceminini Szczurek-Żelazko z PiS spotkała się z zarządem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli, niedługo później poseł Sachajko z Kukiz’15 wprowadził na Komisję Zdrowia przedstawiciela duchowych uzdrowicieli a minister zdrowia, Łukasz Szumowski, zawierzył służbę zdrowia Matce Boskiej. Niestety od tego czasu stan służby zdrowia się jeszcze pogorszył. Bóg chce ukarać Polaków za głupotę władz? 

Brak leków w aptekach, gigantyczne kolejki do lekarzy, wycofywanie leków z listy leków refundowanych, tysiące rozwścieczonych pacjentów. Obraz polskiej służby zdrowia to obraz nędzy i rozpaczy. Nieudacznicy i dyletanci doprowadzili do prawdziwej zapaści. Jeszcze nigdy w historii Polski tak wielu Polaków nie musiało się leczyć prywatnie. Miliardy, które wydajemy na zdrowie, są wydawane w sposób nieudolny a instytucje powołane do ochrony pacjentów i klientów nie działają. Co się dzieje?

Reklamy

Jeśli PiS będzie rządził kolejne cztery lata, może czekać nas całkowity rozpad systemu opieki zdrowotnej.

Poprzedni artykułPSL w centrum sceny politycznej. Konserwatywni i umiarkowani politycy wystartują z list tego ugrupowania
Następny artykułDrożyzna szaleje. Aż 96% wyborców ludowców widzi wzrost cen