17 sierpnia wielka krajowa konwencja wyborcza PSL. Listy kandydatów, liderzy i niespodzianki!

“17 sierpnia zapraszamy na krajową konwencję wyborczą PSL w Płocku. Ogłosimy nasze listy i ich liderów. Nie zabraknie na nich lokalnych środowisk i samorządowców” – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz. Ludowcy szykują też sporo niespodzianek.

Mają być nimi między innymi kandydaci na listach. Zapowiada się kilka ciekawych politycznych transferów. Na konwencji pojawią się znane twarze, ze środowisk konserwatywnych i patriotycznych.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Ma to być również program PSL, który będzie odwoływał się przede wszystkim do polepszenia sytuacji ludzi i ułatwienia pracy firmom. A w nim tani prąd i ogrzewanie dzięki OZE, wyższa emerytura, lekki cyfrowy tornister i nowoczesna edukacja czy wreszcie wzmocnienie głosu mieszkańców i samorządu.

“Płock z radością będzie gościł Krajową Konwencję wyborczą PSL Koalicji Polskiej. To będzie dobry początek udanej drogi do Sejmu i Senatu RP w wyborach 2019” – napisał Adam Struzik.

Konwencja planowana jest na 17 sierpnia.